Autorizēties Latviešulv
Pievienot sludinājumu

Pārdevējiem


Ir tik daudz iespējas tirdzniecībai un produktu virzīšanai tirgū – dažas no tām ir efektīvas, citas ne tik ļoti...  Jebkurš, kurš kādu laiku ir strādājis tirdzniecībā zin cik grūti ir pārdot:

Izklausās vienkārši, bet bieži tas aizņem ļoti daudz laika. Parastās problēmas ar ko saskaras pārdevējs:

Dzirdēt var visdažādākas lietas. Tirdzniecība ir nogurdinošs darbs, tapēc labam tirgotājam nepieciešams virzīt savu produktu tirgū 00:24 stundas diennaktī un maksimāli plašam un pareizam klientu lokam.

 

          Mēs plānojam Tirgo.lv projektu attīstīt vispasaules līmenī- šobrīd lielāko uzsvaru mēs liekam uz baltijas valstīm, paralēli mēs apgūstam Holandes, Ķīnas un bijušās NVS valstis. Tas nozīmē ka Jūsu pārdošanas sludinājumus redzēs liels cilvēku daudzums. Mēs aktīvi strādājam pie mārketinga, lai mūs atrastu un zinātu, kur ērti meklēt produktus.  Mēs uzturēsim komunikāciju ar restorāniem, kafejnīcām, pārtikas ražotnēm, sociālajiem tīkliem, medijiem-  mēs darīsim visu, kas ir mūsu spēkos, lai par mums zinātu, un redzētu Jūsu sludinājumus. Mēs gribētu kļūt par Jūsu marketinga speciālistu par saprātīgām izmaksām .

 

          Skaidrs ir viens – ir nepieciešama nepārtraukta komunikācija ar klientu, lai noskaidrotu vai viss viņu apmierina, varbūt vel kaut kas ir vajadzīgs, varbūt konkurents jau klauvē pie durvīm ar labāku piedāvājumu... Jo vairāk par Jums zin, jo vairāk iespēju tirgot savu produkciju Tirgo.lv-. Ir sludinājums ir darijums!!!